دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۵۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
رمضان ماه پاکباختگان عاشقی است که جان در گرو معشوق دارند و گوش جانشان نیوشای فرامین حضرت‌اش و روزها را می‌شمارند تا ماه خدا از راه درآید.
به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، متن پیام همایون قنواتی به شرح ذیل است:

رمضان شهر عشق و عرفان است       رمضان بحر فیض و احسان است

رمضان شاخساری از طوبی               غرفه‌ای از بهشت رضوان است

رودخانه‌ی رمضان جاری شد تا نیکان روزگار در آن جان از غبار تن بشویند و از عالم ملک به ملکوت اتصالی محکم‌تر یابند. هلال نوپیدایش درخشیدن گرفت و چشم مومنان روشن‌تر گردید و آن که ما را تحریض کرده است که به پیدایی هلال رمضان چشم در آسمان بدوزیم از آن است که " ای مومنان راه‌های رسیدن به حضرت حق را در آسمان بجویید و از عالم ناسوت به لاهوت درآیید، چشم از عالم تاریک ماده برگیرید و غبار نگاهتان را در سایه‌سار انوار الواهیت بزدایید تا جان و جهانتان روشن‌تر گردد."
این ماه نه از جنس روزها و ماه‌های دیگر است، لحظاتش با عشق و معنا پیوند خورده است و بیراهه نیست که خواب آن نیز اجری دارد که نفس‌های عاشق نیز فریاد عشق دارند. درآمدن ماه رمضان بر تمامی مومنان عاشق، خجسته و شراب طهورش نوش جان تمامی شما برادران و خواهران و امید که دعاهایتان سرشار از اجابت و عبادتهایتان لبریز از قبولی حضرت حق باد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد