دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۵۷۰۰
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸
به گزارش روابط عمومی اداره ثبت احوال اهواز مهندس مریدی دربازدید از اداره اهواز گفت : جدیت در خدمت رسانی موجب رضایت مندی مردم می شود
وی با بیان تاثیر برخورد شایسته بر میزان رضایت مندی مردم افزود: صحه صدر و حسن برخورد ، باید در رفتار سازمانی ما نهادینه شود. وی با اشاره به فضای نامساعد، سردرگمی مردم وبی نظمی که پیش از این دراداره اهواز وجود داشت افزود: امروز به لطف الهی و به کمک همکاران این اداره توانستیم محیطی درخورد شان ، همراه با امکانات رفاهی وفضای آرام را ایجاد کنیم که تاثیر مطلوبی هم در روحیه همکاران و هم مراجعه کنندگان داشته است .

مدیرکل ثبت احوال خوزستان همچنین گفت : توجه به معشیت همه همکاران به ویژه آن دسته از همکارانی که سختی کار بیشتری دارند ضروری است و این مهم همواره جز اولویت ها کاری است.

درادامه این دیدار کارمندان ضمن ملاقات حضوری با مدیر کل مشکلات خود را در میان گذاشتند.

همچنین باتوجه به همزمانی پایان بازدید و اذان ظهرو عصر  نماز جماعت با حضور مهندس مریدی و کارکنان ،در محل نماز خانه اداره اهواز برگزار گردید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد