عیدباستانی نوروز 1400  و بهار طبیعت بر همگان مبارک باد .با آرزوی از بین رفتن ویروس کرونا      
کد خبر: ۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۸
رضا دهدشتی زاده
مديركل استاندارد و تحقيقات صنعتي خوزستان گفت: این‌ اداره با توجه به نزديكي فصل بازگشايي مدارس و تقاضا و مراجعه مردم براي خريد، بازار نوشت‌افزار را كنترل مي‌كند.

رضا دهدشتي‌زاده اظهاركرد: ‌البته بخشي از اقلام نوشت‌افزار مشمول نظارت اداره استاندارد نمي‌شود و نظارت ما بر اقلام مشمول متمركز است.

 

وي افزود: بخشي از اقلام مشمول نوشت‌افزار، توليد داخلي و برخي وارداتي است كه ما در هر 2 بخش به روش‌هاي مختلف نظارت مي‌كنيم.

 

دهدشتي‌زاده تصريح‌كرد: در خصوص كالاهاي وارداتي، ما در بدو ورود از محموله‌هاي وارداتي نمونه‌برداري مي‌كنيم و در صورت انطباق استاندارد اجازه ورود به كالاهاي مربوطه داده مي‌شود.

 

وي عنوان‌كرد: در زمينه نوشت‌افزار در داخل استان توليدكننده نداريم اما توليدات داخلي كشور كه وارد بازار می‌شود مورد كنترل قرار مي‌گيرند؛ به اين صورت كه ما در بازار نمونه‌برداري مي‌كنيم و پس از بررسي اگر عدم انطباق با استاندارد كالايي تائيد شود، مراتب به استان توليدكننده اعلام می‌شود تا توليدكننده مربوطه تحت كنترل قرار گیرد.

 

مديركل استاندارد خوزستان گفت: در حال حاضر به صورت جدي بازار نوشت‌افزار را كنترل مي‌كنيم و هر زمان محموله‌اي وارد شود كنترل‌ها صورت مي‌گيرد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد