دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۶۰۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
مدیر عملیات حفاری خشکی دو ملی حفاری از 39 هزار متر حفاری در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
 مهندس احمد تمدن مدیر عملیات حفاری در خشکی دو شرکت از حفاری و تکمیل 11 حلقه چاه نفت وگاز در سه ماهه امسال خبر داد و گفت : این تعداد چاه با متراژ 39 هزارو 73 متر تکمیل و به واحدهای متقاضی تحویل شده است.

وی افزود : با تلاش شبانه روزی سخت کوشان ملی حفاری چاههای پیش گفته با 74 روز جلو افتادگی از برنامه های پیش بینی شده توسط واحدهای متقاضی ، تکمیل و در مدار تولید قرار گرفته است که از نظر کار بر اساس برنامه و صرفه اقتصادی بسیار ارزشمند می باشد.

تمدن در ادامه گفت : جلوافتادگی از برنامه های حفاری نیازمند برنامه ریزی ، تعامل و همکاری متقاضی ، همت و تلاش مضاعف و شبانه روزی است که توسط متخصصان ، کارشناسان و کارکنان مستقر در دستگاههای حفاری 45 و 38 فتح در مناطق نفتخیز جنوب و منطقه خانگیران صورت پذیرفته است.

مدیر عملیات حفاری خشکی 2 مناطق عملیاتی مدیریت دو را در حوزه های شرکت مناطق نفتخیز جنوب ، شرکت سروک آذر ، متن ، نفت مناطق مرکزی عنوان کرد و گفت : هم اکنون 24 دستگاه فعال این مدیریت در میادین آزادگان جنوبی ، یاران جنوبی ، بی بی حکیمه ، گچساران ، آذر ، مارون ، سراچه قم ، پایدار ، آغاجاری ، هما ، کوپال ، دهلران و ... حفاری چاههای نفت وگاز را در دست اجرا دارند.

تمدن، رعایت استانداردهای حفاری ،انجام کار بدون حادثه ، کاهش زمان انتظار و انگیزش نیروی انسانی را از شاخص های مهم سال جاری این مدیریت اعلام کرد.

گفتنی است شرکت ملی حفاری ایران با در اختیار داشتن 74 دستگاه حفاری خشکی و دریایی در بیش از ده استان کشور انجام عملیات حفاری و ارائه خدمات جنبی چاههای نفت وگاز را عهده دار می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد