17 مرداد روز خبرنگار بر تلاش گران عرصه خبر و رسانه گرامی باد . همزمان با روز خبرنگار بدر پرس پنجساله شد .
      
کد خبر: ۶۴۶۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۰
متخصصان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان موفق شدند یکی از خطوط لوله راهبردی انتقال نفت این شرکت را از زیر بستر رودخانه عبور دهند.
به گزارش بدر ، مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان گفت:کارشناسان و متخصصان عملیاتی و تعمیراتی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان ابتدا این خط لوله که دچار آسیب شده بود را در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیر کردند .
ابراهیم پیرامون افزود: پس از مرمت این خط لوله و به منظور جلوگیری از خطر احتمالی ، تصمیم به ایمن سازی و عبور این خط لوله راهبردی از زیر بستر رودخانه فصلی این شهرستان گرفته شد که با انجام این اقدام ، خطر نشت نفت و احتمال بروز حادثه ناشی از عوامل انسانی و طبیعی و خسارت به محیط زیست در محل برخورد خط لوله با رودخانه بطور کامل مرتفع شد .
وی گفت: این روش با بهره گیری از توانایی و دانش متخصصان و کارشناسان این شرکت برای عبور یکی از خطوط لوله اصلی انتقال نفت از زیر بستر رودخانه در روزهای گذشته و در شرایط سخت گرمای طاقت فرسای منطقه با موفقیت کامل نهایی شد .
پیرامون افزود: این خط لوله پیش از این از فراز بستر رودخانه ای فصلی و پرآب عبور می کرد که خطر آسیب دیدگی و نشت نفت وجود داشت .
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از شرکت های تابعه مناطق نفتخیز جنوب است که در گستره ای به وسعت 27000 کیلومتر مربع در شمال خوزستان و بخش هایی از استان
های لرستان و ایلام فعالیت می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد