دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۶۴۶۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۰
متخصصان شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان موفق شدند یکی از خطوط لوله راهبردی انتقال نفت این شرکت را از زیر بستر رودخانه عبور دهند.
به گزارش بدر ، مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان گفت:کارشناسان و متخصصان عملیاتی و تعمیراتی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان ابتدا این خط لوله که دچار آسیب شده بود را در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیر کردند .
ابراهیم پیرامون افزود: پس از مرمت این خط لوله و به منظور جلوگیری از خطر احتمالی ، تصمیم به ایمن سازی و عبور این خط لوله راهبردی از زیر بستر رودخانه فصلی این شهرستان گرفته شد که با انجام این اقدام ، خطر نشت نفت و احتمال بروز حادثه ناشی از عوامل انسانی و طبیعی و خسارت به محیط زیست در محل برخورد خط لوله با رودخانه بطور کامل مرتفع شد .
وی گفت: این روش با بهره گیری از توانایی و دانش متخصصان و کارشناسان این شرکت برای عبور یکی از خطوط لوله اصلی انتقال نفت از زیر بستر رودخانه در روزهای گذشته و در شرایط سخت گرمای طاقت فرسای منطقه با موفقیت کامل نهایی شد .
پیرامون افزود: این خط لوله پیش از این از فراز بستر رودخانه ای فصلی و پرآب عبور می کرد که خطر آسیب دیدگی و نشت نفت وجود داشت .
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از شرکت های تابعه مناطق نفتخیز جنوب است که در گستره ای به وسعت 27000 کیلومتر مربع در شمال خوزستان و بخش هایی از استان
های لرستان و ایلام فعالیت می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد