دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۶۷۳۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین:
سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: آتش تجهیزات اتاق عمل و محل نگهداری کودکان نارس را کامل از بین برد.

ابوالفضل ذوالقدر  در رابطه با برآورد آتش نشانی از میزان خسارات این سانحه بیان کرد: تجهیزات اتاق جراحی و تمامی دستگاه های "انکوباتور" مستقر در اتاق کودکان نارس کاملا از بین رفته است  و از سویی نیز سه اتاق جانبی اتاق عمل نیز در حد نازک کاری دچار آسیب هایی شده است.

وی ادامه داد: این آتش سوزی ساعت ۳ و ۳۳ دقیقه بامداد روز شنبه رخ داد که آتش نشانان با توجه به حساسیت موضوع با پنج دستگاه ماشین طی یک ساعت آتش را مهار کردند.

ذوالقدر در تشریح علل بروز این سانحه گفت: پس از بروز حادثه با بررسی کارشناسان مشخص شد که اتصالات برق علت اصلی بروز این سانحه بوده است اما از آنجا که اتاق عمل در زمان بروز سانحه تعطیل بود، خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در بر نداشت.

سرپرست آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین افزود: طی جلسه ای که یکشنبه صبح برگزار شد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اعلام آمادگی کرد با هدف ایجادآمادگی هر چه بیشتر کارکنان بیمارستان ها در رویارویی با حوادث غیر مترقبه به کلیه پرسنل بیمارستان ها و مراکز درمانی قزوین آموزش خدمات آتش نشانی و ایمنی ارائه دهد.

برچسب ها: آتش نشانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد