17 مرداد روز خبرنگار بر تلاش گران عرصه خبر و رسانه گرامی باد . همزمان با روز خبرنگار بدر پرس پنجساله شد .
      
کد خبر: ۶۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱
نخستین همایش سالانه مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت ملی حفاری ایران روز چهارشنبه (14 مردادماه) در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.

به گزارش بدر پرس به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری در این همایش مدیران ارشد و  روسای ادارات ستادی و عملیاتی حضور داشتند.

در این نشست آموزشی دکتر علی زو اشکیانی استاد دانشگاه درباره نقش و اهمیت این مدیریت و شرح وظایف آن توضیحات مبسوطی ارایه و درادامه به پرسش های مطرح شده از سوی حاضران نیز پاسخ گفت.

در ابتدای این نشست نماینده مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در مدیریت دارایی های فیزیکی درباره برپایی این همایش گفت: مدیریت دارایی های فیزیکی در سال 93 به صورت نظام نامه از سوی وزارت نفت ابلاغ و همه شرکتها مکلف به اجرای آن شدند.

رحیم کردونی استفاده حداکثری از دارایی های فیزیکی شرکت در چرخه عمر را از اهداف این مدیریت برشمرد و افزود : اجرای این کار موجب کاهش ریسک و افزایش کارایی تجهیزات و امکانات خواهد شد.

وی اظهار کرد: در شرکت هایی که به تجهیزات و ماشین آلات و دارایی های فیزیکی متکی هستند اجرای این مدیریت حیاتی است.

کردونی ادامه داد: شرکت ملی حفاری ایران نخستین شرکت در استان خوزستان است که ساز و کار اجرای این مدیریت رافراهم کرده است و پیش بینی می شود این مبحث با توجه به اهمیت موضوع در سایر شرکتها فراگیر شود.

نماینده مدیر عامل شرکت ملی حفاری در مدیریت دارایی های فیزیکی شرکت در پایان خاطرنشان کرد : مدیریت دارائیهای فیزیکی بر اصول کارایی، ایمنی و  استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات استوار می باشد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد