دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۷۰۷۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
فرمانده انتظامی دزفول بیشترین تخلفات رانندگی در استان خوزستان را مربوط به دزفول دانست و گفت:عبور از چراغ قرمز و سرعت غیر مجاز در صدر تخلفات رانندگی در دزفول قرار دارند.


سرهنگ احمد چنداز روز یکشنبه در همایش پلیس ،معتمدین محلی و منتفذین اجتماعی پایتخت مقاومت ایران در سالن شهید جمشید صفویان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول عامل بسیاری از تخلفات رانندگی در دزفول را وجود 190 هزار دستگاه موتورسیکلت در این شهرستان عنوان کرد و افزود: 30 هزار دستگاه از موتورسیکلت های مذکور با عمر بالای 24 سال فرسوده می باشند و باید از چرخه حمل و نقل خارج شوند.
وی با اشاره به اینکه بیش از 50 درصد موتورسواران دزفول از کلاه ایمنی استفاده نمی کنند از شهروندان خواست برای تهیه بیمه نامه موتورسیکلت و نیز از رده خارج کردن موتورهای فرسوده پیش قدم شوند.
فرمانده انتظامی دزفول سرقت موتورسیکلت در این شهرستان را ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی از سوی راکبان و مالکان موتورسیکلت دانست و گفت:برخی افراد موتورسیکلت را بدون قفل و زنجیر در خیابان رها می کنند بطوریکه اخیرا تعداد 150 دستگاه موتورسیکلت بدون قفل و زنجیر و با کلید از سطح بازار و معابر شهری دزفول جمع آوری و به کلانتری ها منتقل گردید.
سرهنگ چنداز اجرای نگهبان محله را در برقراری امنیت و کاهش سرقت ها موثر خواند و گفت:از آنجا که اجرای این طرح در گذشته با سوء مدیریت همراه بوده لذا چندان مورد استقبال مردم قرار نگرفت اما اکنون طرح نگهبان محله زیر نظر پلیس اجرایی شده است.
وی به توسعه زیرساخت های نیروی انتظامی در دزفول نیز اشاره کرد و گفت:پنج دوربین مداربسته در شهر دزفول نصب شده و در آینده نیز دوربین های مدار بسته در 50 نقطه دزفول نصب خواهد شد ضمن اینکه راه اندازی چندین کلانتری در شهرستان دزفول در دست اقدام است.
سرهنگ چنداز به عملکرد نیروی انتظامی دزفول در بخش های مختلف نیز اشاره کرد و گفت:در نیمه دوم سال 93 فرماندهی انتظامی دزفول رتبه دوم را در استان خوزستان از نظر عملکرد کسب کرد.
فرماندار ویژه دزفول نیز در این همایش با بیان اینکه جای دانشگاه در حوزه اجتماعی خالی است گفت:طبق اعلام رییس قوه قضاییه 15 میلیون پرونده در دستگاه قضایی سراسر کشور وجود دراد که اگر برای هر پرونده دو نفر درگیر باشند 30 میلیون نفر درگیر پرونده های قضایی هستند.
حبیب اله آصفی به سرمایه عظیم مردم دزفول در موسسات پولی و بانکی اشاره کرد و گفت:در حالیکه با سرمایه گذاری 500 میلیون ریالی در شرکت های تولیدی و بنگاههای زودبازده می توان برای یک نفر بیکار شغل ایجاد کرد سرمایه 300 هزار میلیارد ریایل مردم دزفول در بانک سپرده گذاری شده است.
فرماندار دزفول در خصوص سرقت های صورت گرفته در این شهرستان نیز افزود:تا زمانیکه در دزفول پول و ثروت وجود دارد سارق نیز وجود دارد اما نیروی انتظامی با تدابیر اتخاذ شده برخورد با سارقان را تشدید کرده است.
حسین گلستانباغ عضو شورای شهر دزفول نیز در این همایش گفت:در صورتیکه طرحهای ترافیکی به درستی از سوی شهرداری اجرا شود و نیز آسفالت و جدول بندی خیابانها مناسب باشد همچنین وانت بارها ساماندهی شوند شاهد کاهش تصادف و برقراری امنیت در این شهر خواهیم بود.
وی از ادارات دزفول تقاضا کرد درصدی از بودجه خود را به حقوق شهروندی اختصاص دهند ضمن اینکه با پیگیری های صورت گرفته درصدی از بودجه شهرداری دزفول نیز به حقوق شهروندی اختصاص یافته است.
7278/6068


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد