دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۷۰۸۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: با بیش از 700 سایت همسریابی غیر مجاز برخورد شده است.
سردار سرتیپ منتظرالمهدی در نشست خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه موج جدیدی از فعالیت موسسات همسریابی آغاز شده است نظر قانون در این خصوص چیست و پلیس چه نقشی در برخورد با آنها دارد؟
سخنگوی ناجا در پاسخ گفت: هیچ سایت همسریابی مجازی وجود ندارد به جزء یک سایت همسرگزینی که متعلق به موسسه تبیان و سازمان تبلیغات اسلامی است و مبتنی بر آموزه های دینی و اخلاقی فعالیت می کند.
سردار منتظرالمهدی افزود: مجوز صدور فعالیت سایت های همسریابی بر عهده سازمان ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان است که متأسفانه بیش از 700 سایت همسریابی غیر مجاز فعالیت می کردند که شناسایی و با آنها برخورد شد.
وی ادامه داد: اخیراً نیز شاهد دستگیری مجرم اینترنتی بودیم که به وسیله سایت های همسریابی، زنان را شناسایی و براساس اطلاعات و عکس هایی که از آنها داشت از آنان کلاهبرداری و مبادرت به اخاذی می کرد که این فرد دستگیر شد.
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: اما موضوع به اینجا ختم نمی شود و اثرات روحی روانی که این اقدامات روی افراد می گذارد به راحتی پاک نمی شود.
سردار منتظرالمهدی افزود: توصیه ما به کاربران که اغلب جوان هستند این است که حواسشان به این کلاهبرداران باشد.
وی درباره ارزیابی عملکرد دولت نیز گفت: ما برای دولتمردان آرزوی توفیق و موفقیت می کنیم.
سخنگوی نیروی انتظامی درباره جریمه خانم های بی حجاب در داخل خودرو و اینکه این جریمه ها شامل راننده است یا خیر؟ افزود: این طرحی است که در مجلس است و در کمیسیون تصویب شده و باید به صحن برود اما هنوز چیزی در این خصوص به ما ابلاغ نشده است اما آنچه که مشخص است صاحب پلاک خودرو جریمه خواهد شد.
سردار منتظرالمهدی همچنین درباره قتل های زنجیره ای گنبد نیز گفت: متأسفانه امروزه سارقان و قاتلان بسیار حرفه ای شده اند که این فرد با همدستی دو فرزندش این اقدامات را انجام می داد و از شگردهای مختلفی استفاده و بارها سوزن اسلحه خود را عوض می کرد تا شناسایی نشود.
وی افزود: اما در مجموع به محض اینکه قتلی انجام شود رسیدگی پلیس آگاهی جزء ضروریات است و برای رسیدگی در پوشه مخصوص قرار می گیرد که خود فرمانده ناجا نیز پیگیر این موضوع هستند و این قاتلان در نهایت دستگیر شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد