دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۷۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
ارزانی بیرگانی به منظور بررسی وضعیت گلزار شهدا و پیگیری سامان‌دهی قطعه شهدا در آرامستان اهواز، از این قطعه بازدید کرد.
 
 
ارزانی بیرگانی با تقدیر از زحمات و اقدامات مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اهواز افزود: تاکنون اقدامات خوبی در جهت سامان‌دهی مزار این شهید بزرگوار صورت گرفته است. در نظر گرفتن مکانی در آرامستان اهواز جهت خاکسپاری شهدای حرم نیز در خور تحسین است.
 
فرماندار اهواز  پس از بازدید از قطعه شهدای آرامستان اهواز، برای سامان‌دهی قطعه یک شهدا مذاکراتی با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان انجام شده است و اقدامات زیادی جهت سامان‌دهی گلزار شهدا باید انجام شود.
 
  وی ادامه داد: طرح برای سامان‌دهی گلزار شهدا از سوی بنیاد شهید آماده شد و پس از بررسی، به تصویب خواهد رسید که در اسرع وقت اجرایی خواهد شد.
 
  فرماندار اهواز درباره تعیین وضعیت قبول بالای 35 سال در آرامستان شهر اهواز گفت: با توجه به این‌که مردم اهواز مردمی بسیار عاطفی و به نوعی وابسته به اموات خود هستند، واگذاری قبور بالای 35 سال کاری بسیار مشکل است لذا ضروری است در این زمینه با علما بیشتر گفت‌وگو کرد.
 
  ارزانی درباره سامان ‌دهی مزار و یادمان سردار شهید علی هاشمی نیز اظهار کرد: سردار شهید علی هاشمی یکی از شهدای شاخص استان است. شهید هاشمی به عنوان فرمانده سپاه ششم، تقریبا بالاترین مقام را در این حوزه داشته است و طبیعی است که باید آرامگاهی در خور ایشان به عنوان نمادی از شهدای اهواز در نظر گرفته شود.
 
  فرماندار اهواز افزود: در نظر گرفتن مکانی در آرامستان اهواز جهت خاکسپاری شهدای حرم نیز در خور تحسین است، به هر حال در خارج از خاک جمهوری اسلامی می‌جنگیم و شهدای حرم نیز باید مکان شاخصی در گلزار شهدا داشته باشند.

برچسب ها: فرماندار اهواز
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد