دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۷۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۷
توزیع مرغ منجمد ناسالم در بازار استان خوزستان صحت ندارد.
رییس اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره‌ کل دامپزشکی خوزستان با توجه به انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی در خصوص توزیع مرغ‌های ناسالم در استان گفت: خبر توزیع مرغهای منجمد ناسالم برگشتی از عراق در بازار ایران شایعه ای بیش نیست.
دکتر قاسم العسکری با اشاره به اینکه عراق واردات تخم مرغ و مرغ منجمد را از حدود 35 کشور دنیا از جمله ایران ممنوع کرد افزود: پس از برگزاری نشستی با طرفین ایرانی و عراقی در این زمینه، برای طرف عراقی مطرح شد که این بیماری از طریق طیور زنده منتقل می شود و پس از انجام بررسی های لازم، واردات مرغ منجمد و تخم مرغ از ایران به عراق آزاد شد.
رییس اداره قرنطینه و امنیت زیستی اداره‌کل دامپزشکی خوزستان افزود : بازگشت محموله مرغهای منجمد ایران از عراق و توزیع این مرغها در بازار ایران صحت ندارد. 
وی گفت: با توجه به رسالتی که بر عهده ماست، مواردی که سلامت مردم را تهدید میکند، پیگیری شده و در صورت مشاهده، از توزیع محصول ناسالم در بازار جلوگیری می‌شود. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد