دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۷۴۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸
شايعه توزيع مرغ منجمد ناسالم در بازار صحت دارد؟
رييس اداره قرنطينه و امنيت زيستي اداره‌كل دامپزشكي خوزستان با اشاره به انتشار پيامي در شبكه هاي اجتماعي در خصوص توزيع مرغ‌هاي ناسالم گفت: خبر توزيع مرغ هاي منجمد ناسالم برگشتي از عراق در بازار ايران شايعهاي بيش نيست.
دكتر بابك قاسم العسكري اظهار كرد: پس از شيوع بيمار آنفولانزاي حاد در برخي نقاط از جمله شمال كشورمان، عراق واردات تخم مرغ و مرغ منجمد را از حدود 35 كشور دنيا از جمله ايران ممنوع كرد كه پس از برگزاري نشستي با طرفين ايراني و عراقي در اين زمينه، براي طرف عراقي مطرح شد كه اين بيماري از طريق طيور زنده منتقل ميشود و پس از انجام بررسيهاي لازم، واردات مرغ منجمد و تخم مرغ از ايران به عراق آزاد شد.
وي ادامه داد: البته اين بيماري با انجام اقدامات ضروري و لازم در ايران به خوبي كنترل شد. اين موضوع مربوط به حدود يك ماه و نيم گذشته بود. همچنين در مقطع زماني ديگر عراق به دليل نداشتن مشكلات تردد كاميونهاي خود به ايران بار ديگر واردات را از كشورمان متوقف كرد كه با ارسال نامهاي و بررسي جزئيات، مساله حل و صادرات از ايران مجددا انجام شد.
رييس اداره قرنطينه و امنيت زيستي اداره‌كل دامپزشكي خوزستان گفت: بازگشت محموله مرغهاي منجمد ايران از كشور عراق و توزيع اين مرغها در بازار ايران صحت ندارد. با توجه به رسالتي كه بر عهده ماست، مواردي كه سلامت مردم را تهديد ميكند، پيگيري شده و در صورت مشاهده، از توزيع محصول ناسالم در بازار جلوگيري مي‌شود
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد