دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۰
به گزارش روابط عمومی بیمارستان گلستان اهواز، همزمان با دهه کرامت، امروز خدام بارگاه مطهر رضوی با حضور در بیمارستانهای گلستان، شفا و طالقانی اهواز از بیماران بستری در بخش های مختلف این بیمارستان ها عیادت کردند.
کاروان رضوی در میان شوق بیماران وارد بیمارستان گلستان شدند و بیماران و همراهان آنان با اشک و صلوات از خدام استقبال کردند و خدام با تقدیم بسته های تبرکی و پرچم مقدس متبرک شده به ضریح امام رضا(ع) به عیادت آنها رفتند و سلامتی بیماران را از درگاه امام هشتم خواستار شدند.

محمد مهدی شنوایی، خادم بارگاه مقدس رضوی و از اساتید دانشگاه، که در راس این هیات وارد اهواز شده بود در حاشیه ی این حرکت ارزشمند و مبارک گفت: بنده در معیت جناب آقای دربان و غلامی، سرپرست هیات اعزامی، از حرم آقا علی بن موسی الرضا به سرزمین نورانی خوزستان و مشهد بسیاری از شهدا کشور عزیزمان و همچنین مقدم اولیه ی آقا امام رضا(ع) آمدیم تا با حضور میان بیماران و تقدیم پیش کش های متبرک شده برای آنان از پیشگاه خداوند و امام هشتم طلب سلامتی نماییم.

وی در ادامه هدف از انجام این حرکت مقدس و ارزشمند اشاره کرد و گفت: هدف از انجام این کار این بود که در وهله ی اول سلام خدمت گذاران حرم رضوی را به مردم این سرزمین برسانیم و در وهله دوم و هدف اصلی از این کار اینست که بیماران و عاشقان امام هشتم(ع) خود را با پرچم مقدس حرم آقا علی بن موسی الرضا، که حاوی جمله مقدس "لا اله الا الله" و همچنین حدیث سلسله الذهب می باشد، متبرک کرده و شفای خود و تمامی بیماران را از درگاه حضرت رضا (ع) مسئلت نمایند.

وی افزود: از ولادت حضرت معصومه(س) تا ولادت حضرت امام رضا(ع) دهه ی کرامت نامیده شده است و به همین مناسبت این حرکت در همین ایام در تمامی شهرهای کشور و همزمان در 15 کشور دیگر در حال انجام است.

وی با اشاره به استقبال پر شور مردم عزیز اهوازی از این حرکت مقدس و ارزشمند، گفت: استقبال مردم از این یادگار حرم رضوی بسیار خوب و بی نظیر بود و این نشان از لطف و ارادت مردم نسبت به آقا علی بن موسی الرضا دارد.

گفتنی است کاروان خدام بارگاه مقدس رضوی در عیادتی که بیش از 3 ساعت بطول انجامید با همراهی مدیر بیمارستانها و جمعی دیگر از مسئولین در بخش های مختلف بیمارستانهای مذکور از جمله آی سی یو2، سی سی یو1، رادیوتراپی و شیمی درمانی، دیالیز، پیوند کلیه و نفرولوژی، تالاسمی و سوختگی حضور یافته و از بیماران بستری در این بخش ها عیادت کرده و با تقدیم هدایای متبرک شده به حرم حضرت رضا (ع) و شاخه گل و همچنین متبرک کردن بیماران به پرچم مقدس حرم این امام گرانقدر برای آنان از درگاه امام هشتم سلامتی مسئلت نمودند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد