دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۷۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷
پس از اعلام صحت انتخابات و برگزاری جلسات متعدد با هیات مدیره سابق و اعضاء هیات مدیره منتخب، خانه مطبوعات به هیات مدیره جدید تحویل داده شد.
حسین براتی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن سپاس و قدردانی از اعضاء و هیات مدیره سابق و هیات مدیره منتخب گفت: خوشبختانه انتخابات خانه مطبوعات به سرانجام رسید و البته نقدها و اعتراض‌هایی هم بود که با توجه به مفاد اساس نامه و رایزنی با معاونت مطبوعاتی پاسخ‌های قانونی داده شد.
وی افزود: به اذعان معاونت مطبوعاتی وزارت متبوع، این انتخابات از جمله انتخابات موفق خانه مطبوعات در کشور بود که با کمترین مشکل و حاشیه برگزار شد. البته این اداره کل به غیر از نقش نظارتی که قانون برایش تعیین کرده است، تاثیر دیگری نداشته است و خدا را شاکریم که توانستیم این نظم را ایجاد کنیم.
براتی در ادامه گفت: باید آرا و نظرات همدیگر را بپذیریم. خیر و صلاح مطبوعات در این است که به دیدگاه‌های یکدیگر احترام بگذاریم حتی اگر تفاوت دیدگاه داشته باشیم.
معاون فرهنگی اداره کل در ادامه به روند نقل و انتقال اشاره کرد و گفت: امروز آخرین جلسه هماهنگی با حضور مدیر سابق خانه مطبوعات و برخی از اعضای هیات مدیره جدید برگزار شد و مکاتبات، مهر، سربرگ و کلیه لوازمی که در اختیار هیات مدیره سابق بود به هیات مدیره جدید تحویل داده شد و فردا با حضور امین اموال اداره کل، محل خانه مطبوعات واقع در 24 متری، باغ معین، خیابان شهید محمدیان نیز تحویل هیات مدیره جدید می‌شود.
وی در پایان گفت: از سوی این اداره کل معرف نامه رسمی هیات مدیره منتخب به اداره ثبت ارسال شد و ان شاءالله فرآیند قانونی آن انجام خواهد شد.  
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد