دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۷۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
سامانه آنلاین کلیه فرآیند های ثبت شرکت ها، تعیین نام ، آگهی تغییرات در منطقه آزاد اروند راه اندازی گردید.
به گزارش بدرپرس، کمال رضایی رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان گفت : این سامانه با هدف کاهش مراجعات حضوری ، شفاف سازی ، تسهیل در روند خدمات ثبت شرکت جهت رفاه حال شهروندان در منطقه آزاد اروند راه اندازی شده  است.

وی افزود : با راه اندازی این سامانه دسترسی فعالان اقتصادی در منطقه آزاد اروند با استفاده از مزیت های تدوین شده و قانونی در مناطق آزاد از جمله معافیت مالیاتی و عوارض گمرکی و سایر مزیت ها بیش از پیش آسان تر می شود.

رضایی در این خصوص گفت : فاز اول این سامانه با امکان تعیین نام شرکت بصورت آنلاین ، ثبت شرکت های سهامی خاص و مسئولیت محدود از تاریخ ۲۱ شهریور سال جاری در اختیار عموم قرار می گیرید.

تمام مراحل ایده، تحلیل، طراحی و اجرای سامانه ثبت شرکت منطقه آزاد اروند در اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان انجام گرفته است. این سامانه با رعایت تمامی استاندارد های امنیتی در بستر وب با تکنولوژی  MVC.net،HTML5،CSS3 ، برپایه SQL server 2014 و با امکان نمایش در پلتفرم های مختلف از جمله پی سی ، نوت بوک ، تبلت و موبایل   طراحی و پیاده سازی شده است.

وی در پایان خاطر نشان: این سامانه قابلیت توسعه در زمینه های مختلف با موضوعات مرتبط با  ثبت شرکت در آینده را نیز دارد.

گفتنی است از این پس متقاضیان به جای مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری منطقه آزاد می توانند از طریق اینترنت و با مراجعه به وب سایت رسمی سازمان منطقه آزاد اروند  به نشانی  www.arvandfreezone.com "بخش خدمات الکترونیک” ، "سامانه ثبت شرکت ها” مراجعه و تمامی فرایند های ثبت شرکت ، تعیین نام ، آگهی تغییرات ، پلمپ دفاتر و … را در حوزه ثبت شرکت ها  انجام دهند
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد