دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۷۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۰
فرماندار اهواز در جلسه انتخاب هيات رييسه شوراي اسلامي شهر گفت: هيچ دستگاهي از خارج از شورا در اين انتخابات دخالت نخواهد داشت. فرمانداري نيز به عنوان يك دستگاه اجرايي و نماينده دولت در اين انتخابات دخالت نخواهد كرد.

 اسماعيل ارزاني در اين جلسه كه امروز شنبه 15 شهريور در صحن علني شورا برگزار و به دليل پيشنهاد برخي از اعضا، انتخابات به روز ديگري موكول شد، اظهار كرد:‌ قطعا اگر بحثي درباره هيات رييسه شورا باشد بحث كاملا خانوادگي و درون خانواده شورا است. همانطور كه نامه مدير كل اطلاعات استان خطاب به شورا و مبني بر عدم حمايت اين دستگاه از كانديداتوري اعضا شورا قرائت شد، هيچ دستگاه و فردي ازخارج از شورا بر اين انتخابات تاثيرگذار نخواهد بود.

 

وي خطاب به اعضاي شورا گفت: همه را به تقوا و عدل و همدلي دعوت مي‌كنم. اندكي همديگر را تحمل كنيد؛ رييس را بايد با همدلي مشخص كرد و با تضاد و لجبازي نمي‌شود رييس شورا را برگزيد. در نهايت تنها يك نفر از شما رييس خواهد شد.

 

فرماندار اهواز افزود: اعضاي شوراي شهر هم داراي سوابق خوب كاري و هم داراي رفتار پسنديده هستند. لازم است بتوانيم نمونه و الگوي خوبي از يك كار مشاركتي و شورايي را در اهواز و استان خوزستان نشان دهيم. حادثه تلخ شوراي سوم براي همه اهوازي‌ها و حتي همه خوزستاني‌های خارج از استان نيز آزاردهنده بود. اميد است اتفاقات گذشته در زمان حال تكرار نشود.

 

ارزاني اظهار كرد: اعضاي شوراي سعه‌ صدر داشته باشند، هر تصميمي كه گرفته شود ما نیز مي‌پذيريم. همه صلاحيت اين را دارند كه رياست شورا را بر عهده بگيرند اما همانطور كه گفته شد تنها يك نفر رييس شورا است.

 

وي با بیان این که روال عادي جلسات شورا تا زمان برگزاري انتخابات ادامه خواهد داشت، گفت: اگر از برگزاري جلسات شبانه براي رايزني بپرهيزيد و كنار هم بنشينيد و اظهار نظر كنيد، تعامل بيشتري خواهيد داشت و قطعا به يك نتيجه خواهيد رسيد.



نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد