دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۶
مدیرکل دفترمدیریت بحران استانداری سمنان بااشاره به وقوع زمین لرزه ۴.۹ ریشتری شهرمجن ازتوابع شهرستان شاهرودگفت:باتوجه به اتمام عملیات امدادونجات در مناطق زلزله زده هیچ گونه خسارت جانی اعم از مجروح و یاکشته ناشی از این زلزله گزارش نشد.

احمد طاهری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار کرد: این زمین لرزه نسبتاً شدید در شمال شهرستان شاهرود واقع در 22 کیلومتری شمال مجن و 28 کیلومتری امیریه در این شهرستان رخ داده است.
وی افزود: روستاهای تاش اولیا، تاش سفلی و شاهکوه از نقاط کانونی این زمین لرزه بوده اند.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان عنوان کرد: این زمین لرزه در نقطه مرزی مشترک استان های سمنان و گلستان رخ داده است و با روستای فاضل آباد گلستان نیز تنها 25 کیلومتر فاصله داشته است.
طاهری با اشاره به اینکه بلا فاصله پس از وقوع این زمین لرزه اکیپ های امداد و نجات به منطقه اعزام شده اند گفت: با بررسی های اولیه مشخص شد که خوشبختانه این زمین لرزه هیچ گونه خسارت جانی در پی نداشته است.
وی گفت: با تو جه به تاریکی هوا، میزان خسارت های مالی احتمالی هنوز در دست بررسی است .
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری با بیان اینکه شدت این زمین لرزه به حدی بوده است که در شهر شاهرود نیز احساس شده است گفت: با توجه به عمق کم زلزله به شدت در سطح زمین انتشار و شهر شاهرود و مجن احساس شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد