دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۸۰۰
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴
یک خبرنگار آمریکایی که اخبار گروهک داعش را برای یک روزنامه آمریکایی گزارش می‌کند، چهار نکته جدید از سرکرده این گروهک تکفیری برشمرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در کشاکش انتشار اخبار گروهک تروریستی داعش در عراق و سوریه که اخیر کشورهای اروپایی تظاهر به مبارزه به آن می‌کنند، «بن هوبارد» خبرنگار روزنامه «نیویورک تایمز» چهار ویژگی که معتقد به جدید بودنش است، برشمرد.

به گفته هوبارد این چهار ویژگی عبارتند از:

* ابوبکر بغدادی 24 نماینده دارد.

* بیشتر این نمایندگان از مردان میانسال عراقی و از جمله کسانی هستند که مدتی را در آمریکا بازداشت بوده‌اند.

* حدود یک سوم از نمایندگان بغدادی، افسران ارتش «صدام» دیکتاتور سابق عراق هستند.

* ویژگی اصلی این افسران، در این است که نیروهای داعش را در دسته‌های سازماندهی شده، همچون ارتش‌های کلاسیک و طبق نقشه‌های نظامی به حرکت در می آورند.

آنچه از این نکات خبرنگار آمریکایی درباره نیروهای بغدادی مهم به نظر می‌رسد این است که عناصر داعش و نیروهای بغدادی که گفته می‌شود، خودش آموزش‌دیده سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی است، یا کسانی هستند که آمریکا آنان را آزاد کرده است یا نیروهای رژیم بعث صدام هستند که هنوز به صورت غیرمستقیم از جانب متحدان آمریکا در منطقه مانند عربستان و امارات عربی متحده پشتیبانی می‌شوند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد