دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۸۰۴
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۹
صبح شنبه مورخ 1393/6/15 تیم بازرسی ویژه ای متشکل از کارشناسان واحدهای مختلف تابعه دانشگاه متشکل از کارشناسان روابط عمومی، معاونت غذا و دارو، معاوت درمان، اداره بازرسی، پاسحگویی و رسیدگی به شکایات و مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه به مدیریت دکتر موگهی معاون دانشجویی و فرهنگی بعنوان نماینده ریاست دانشگاه و دکتر عباباف، از بیمارستان های الهادی و خاتم الانبیاء شوشتر جهت نظارت بر اجرای صحیح طرح تحول نظام سلامت بازدید نمودند.


در این بازدید، طبق هماهنگی های بعمل آمده از قبل، کارشناسان با متناظرین خود در واحد های مربوطه دیدار کرده و روند اجرای طرح تحول نظام سلامت را در زمینه های مختلف ارزیابی نمودند. در ابتدای این سفر از بیمارستان خاتم الانبیاء بازدید بعمل آمد و سپس با کادر مدیریت این بیمارستان جلسه ای برگزار شد و پس از آن بازدید از بیمارستان الهادی صورت پذیرفت و در پایان نشستی با حضور مدیران شبکه بهداشت و درمان شوشتر در دستور کار قرار گرفت.

در بازدید از بیمارستان خاتم الانبیاء، دکتر ساسان موگهی از بخش های داخلی، جراحی، اورژانس و CCUبازدید به عمل آورد و ضمن عیادت از بیماران این بخش ها در گفت و گوی صمیمی با همراهان بیماران روند درمان آنان و اجرا شدن مفاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت میزان رضایتمندی مردم را جویا شد. همچنین ایشان با بررسی پرونده های بیماران، مشکلات و صحبت های آنان را شنید و دستورات لازم جهت رسیدگی و حل این مشکلات را صادر کرد.

در ادامه این بازدید دکتر موگهی و تیم همراه از بیمارستان الهادی شوشتر نیز بازدید بعمل آوردند و از بخش زنان و زایمان این بیمارستان بازدید کردند.

دکتر ساسان موگهی در ادامه این بازدید اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت یک طرح بزرگ و اجرای صحیح آن از اولویت های دولت است و یکی از نکات برجسته در این طرح اشراف و آگاهی کارکنان دانشگاه و بالاخص کسانی که در ارتباط مستقیم با مردم هستند می باشد.

وی افزود: اطلاع رسانی صحیح و به موقع در این زمینه بسیار مهم می باشد که نشان دهنده حجم بزرگ فعالیت های انجام شده در این بخش می باشد و مسائل و مشکلات این طرح نیز به سرعت باید حل شوند و در مدت زمان کوتاه از هر ابزار قانونی در راستای جلب رضایت مندی مردم می بایست استفاده کنیم.

دکتر صدرایی، معاون درمان شبکه بهداشت و درمان شوشتر نیز ضمن تشکر از حضور تیم اعزامی دانشگاه در شوشتر، با اشاره به مشکلات موجود، اجرای صحیح و تمام و کمال این طرح را ضروری دانست و از تلاش ها و پیگیری های مستمر مدیریت شبکه بهداشت و درمان شوشتر برای رفع هرچه سریعتر این مشکلات با حمایت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد.

در پایان این بازدید تیم بازرسی طرح تحول سلامت با حضور در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان شوشتر جلسه ای برگزار کردند که در این جلسه به جمع بندی مشکلات، نواقص و ارائه پیشنهادات لازم جهت رفع هرچه زودتر این مشکلات پرداخته شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد