دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۸۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵
مذاکرات دو جانبه به منظور سرمایه گذاری چینی ها در حوزه انرژی در منطقه آزاد اروند انجام شد.
به گزارش بدرپرس، معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در دیدار دو جانبه با آقای جیانهو، مدیر عامل شرکت چینی GPEC توانمندی های آن شرکت در حوزه سرمایه گذاری در بخش انرژی، معرفی و آمادگی خود را جهت مشارکت در طرح های این منطقه اعلام کرد.
محمدرضا معتمدی افزود: منطقه آزاد اروند به دلیل موقعیت جغرافیایی می تواند زمینه ای برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت و انرژی، تجارت خارجی، حمل و نقل ترکیبی، خدمات توریستی و توریسم درمانی باشد و این سازمان، آمادگی خود را جهت تسهیل فعالیت شرکت های بزرگ بین المللی چینی در منطقه اعلام می کند.
جیانهو، مدیر عامل شرکت چینی GPEC نیز گفت: ما در حوزه نیروگاه سیکل ترکیبی ، بادی و انرژی هسته ای، مهندسی ساختمان و مدیریت فنی و مالی طرح های گازی و نفتی ، قرار دادهای بین المللی EPC و EPCF در کشورهای آفریقایی و برخی از کشورهای آسیایی نظیر ویتنام، اندونزی، بنگلادش، اردن و هند، اجرا کرده ایم.
در پایان این مذاکرات مقرر شد تیم های فنی و سرمایه گذاری مشترک سازمان منطقه آزاد اروند و شرکت GPEC، برای بررسی طرح های سرمایه گذاری مورد علاقه طرفین و ارائه ظرفیت ها و فرصت های خود به منظور تصمیم گیری نهایی اقدام کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد