دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۸۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
دومین نشست فرمانده مرزبانی خوزستان با فرماندهان منطقه سوم و چهارم عراق در خرمشهر برگزار شد.
به گزارش بدرپرس، مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان در این نشست با بیان اینکه پارسال در استقرار اتوبوسها برای جابجایی زوار دچار مشکل شدیم گفت: از استانداریهای بصره و الاماره می خواهیم امسال برای استقرار اتوبوسهایی جهت انتقال زوار و جابجایی به موقع مجوز صادر کنند.
حویزاوی خواستار تشکیل ستاد گمشدگان و امداد با هماهنگی دفتر نمایندگی برای ارائه خدمات نیروها در دو گذرگاه شد و افزود: باید در این زمینه سه نفر تعیین تا در صورت لزوم برای حمل و نقل عمومی هماهنگی شود.
فرید سماک معاون فرماندار دشت آزادگان نیز صادر نشدن ویزا از طرف ایرانی بعد از حضور زوار و همخوانی نداشتن ساعت کاری عراق و ایران را دو مشکل اساسی در مرز عراق اعلام کرد و گفت: از مسئولان می خواهیم در این زمینه با هم هماهنگ شوند.
معاون اجتماعی سرکنسولگری عراق نیز با بیان اینکه در جلسه با طرف عراقی مقرر شد مسئولیت زوار ایرانی با سفیر ایران در عراق باشد گفت: پنج قرارگاه مرکزی در عراق راه اندازی و با هر قرارگاه شش کارگروه موضوعات مربوطه در عراق را پیگیری می کنند.
منتظری بیشتر مشکلات عنوان شده را در دروازه های شلمچه و عشیره عنوان کرد و افزود: تمامی مشکلات مطرح شده در جلسه ای که در مرز مهران برگزار میشود مطرح و بررسی خواهد شد و قطعا تدابیر لازم در نظر گرفته می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد