دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۸۴۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
مصاف نمایندگان استان درایستگاه هشتم
مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور با حضور تیمهای استان پیگیری می شود.

پس ازبیست ویک روز تعطیلی قطار لیگ پانزدهم بار دیگر حرکت خود را آغاز می کند.مسابقات هفته هشتم درحالی برگزار می شود که فوتبال کشورمان همچنان در شوک درگذشت هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس قرار دارد.

از ساعت 10/17 امروز تیمهای استقلال خوزستان وملوان بندرانزلی درورزشگاه غدبر اهواز به مصاف یکدیگر می روند.شاگردان عبدالله ویسی که امسال روند بسیار خوبی را آغاز کرد چشم به امتیازات کامل بازی دارند.

عبدالله ویارانش که درچهاربازی گذشته خانگی خود به 3 پیروزی ویک تساوی دست پیدا کردند،نمی خواهند روند موفقیتهای خود دربازیهای خانگی را از دست بدهند.

نبرد تفکرات ویسی واستیلی دو مربی جوان فوتبال کشورمان می تواند نمایش دهند یک بازی جذاب ودیدنی با شد.

جای که آبی پوشان برای حفظ جایگاه خود درمیان تیمهای بالانشین امتیازی از دست بدهند.درآن سوی میدان نیز قوهای سپید انزلی که هم اکنون با 11 امتیاز درمکان ششم جدول رده بندی قراردارند به دنبال ثبت چهارمین پیروزی فصل خود دراهواز هستند.

باید دید استیلی استقلال تهران را در پایان این بازی صدرنشین نگه می‌دارد یا اینکه آبی‌پوشان یک شب جانشین برادر تهرانی خود  در صدر جدول می‌شوند.
دراین بازی عبدالهادی خنیفر به علت مصدومیت نمی تواند استقلال خوزستان همراهی کند.تیم ملوان بندرانزلی نیز آرش افشین را به علت مصدومیت و محمد آبشک را به علت مصدومیت دراختیار ندارد.

درادامه هفته هشتم فردا شاهد نبرد تیمهای فولادخوزستان وتراکتورسازی تبریز خواهیم بود.

جدالی که حضور بازیکنان سابق فولادخوزستان درتیم سرخ پوش دیار ستارخان برجذابیت آن خواهد افزود.بختیار رحمانی،سروش رفیعی،علی حمودی واحمد عبدالله زاده فولادهای سالهای گذشته هستند که برای گذارندن دوران خدمت سربازی خود به تیم شهر تبریز رفتند.امتیازات کامل بازی برای مربیان هر2 تیم از اهمیت ویژه ای برخورد دار است.

اسکوچیچ که تاکنون بردی درکارنامه خود دراین فصل به ثبت نرسانده است می کوشد با کسب هر3 امتیاز کمی از انتقادات را از روی دوش خود بردارد.

دراگان اسکوچیچ که سومین فصل حضور در کشورمان را سپری می کند، تا کنون چهاربار به عنوان سرمربی تیم های ملوان انزلی و فولاد خوزستان با تراکتورسازی تبریز روبرو شده که حاصل این دیدارها، یک پیروزی، دو تساوی و یک شکست بوده است
پنجمین مصاف دراگان اسکوچیچ با تیم تراکتورسازی شاید مهم ترین تقابل وی با این تیم باشد، چرا که فولاد دوره حساسی را سپری می کند وشکست احتمالی فولاد می تواند منجر به پایان حضور این مربی کروات دراهواز شود.

تیم تراکتورسازی تبریز در حالی مقابل فولاد خوزستان قرار خواهد گرفت که تاکنون درلیگ پانزدهم موفق به کسب پیروزی نشده است.

تونی اولیویرا در لیگ دوازدهم دو بار مقابل فولاد قرار گرفت که یک تساوی و یک باخت را متحمل شد و در بازی برگشت لیگ سیزدهم نیز بعنوان سرمربی تراکتورسازی مقابل فولاد شکست خورد.

تراکتورسازی تبریز به مانند فولاد خوزستان روزهای دشواری را در لیگ پانزدهم سپری می کند و شکست احتمالی تیم تبریزی در بازی فردا می تواند موقعیت تونی اولیویرا روی صندلی مربیگری تیم تراکتورسازی را با خطر روبرو سازد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان با بین اینکه تراکتورسازی تیم خوبی است،گفت:اما این تیم باید بداند در موقعیت بدی به ما خورده است وبازیکنان فولاد راهی جز پیروزی دراین بازی ندارند.

به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان،دراگان اسکوچیچ افزود:از تیم تراکتورسازی شناخت کامل داریم وبا استفاده از نقاط ضعف حریف پیروز از میدان  بیرون خواهیم آمد.

وی  با اشاره به تعطیلی 21 روزه مسابقات گفت:دراین فرصت توانستیم یکسری از نواقص مان را برطرف کنیم و هنوز هم در حال کار کردن هستیم.سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با اشاره به اهمیت پیروزی در بازی این هفته گفت:بازیکنان ما اهمیت این اوضاع را درک کردند و انشاالله این مساله را در بازی نشان خواهند داد.

در دیگربازی روز جمعه تیم استقلال اهواز درورزشگاه قدس تهران به مصاف تیم راه آهن تهران می رود. دو تیمی که در انتهای جدول قرار دارند برای فرار از منطقه خطر تلاش می‌کنند. راه آهن 6 امتیازی در رده دوازدهم جدول است و استقلال اهواز 5 امتیازی در رده چهاردهم قرار دارد.

این بازی به جای روز پنجشنبه به روز جمعه موکول شد تا آبی‌های اهوازی نسبت به این مسئله معترض باشند. . راه‌آهن که با اخراج فرهاد کاظمی، مهدی تارتار را به عنوان سرمربی‌اش انتخاب کرد و در اولین قدم هم به استقلال تهران رسید، دیداری که بسیار جنجالی بود و در نهایت با تساوی به پایان رسید، اما راه‌آهن نشان داد که با تارتار تیمی به مراتب خطرناک است.

حال اینکه این تیم در پذیرایی‌اش از استقلال اهوازی که از ابتدای فصل شرایط خوبی نداشته، چه خواهد کرد مسئله‌ای است که باید منتظر ماند و دید.اما درانسوی میدان استقلال با مشکلات فراوان خود گام به میدان می رود.تیمی که بازیکنانش به علت مشکلات مالی یکی پس از دیگری  ازجمع آن جدا می شود.

بختیاری زاده که تاکنون به تنهایی تمیش را نگه داشت امیداوره نفرات تیمش با اجرای دستورات تاکتیکی اش حداقل با یک امتیاز از زمین خارج شوند.

عادل کلاه کج بازیکن استقلال اهواز به علت محرومیت دراین بازی غایب است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز بازی مقابل راه آهن تهران را سخت توصیف کرد. سیاوش بختیاری زاده درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران،ایسنا گفت:راه‌آهن خوب فوتبال بازی می‌کند و آقای کاظمی تیم خیلی خوبی درست کرد و بعد هم که تارتار آمد‏، این تیم مقابل استقلال تهران فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت.
 
وی گفت:این تیم یک برادر دوقلو دارد که استاد بازی ضدحمله هستند و تکنیک خوبی هم دارند و کار ما را سخت می‌کنند.

وی گفت:پشت سر این دو برادر نیز یک بازیکن فنلاندی و عبدی هستند که مکمل این دو برادرند و همه تلاش ما از کار انداختن بازی این دو برادر دوقلو است تا بتوانیم کارهای هجومی خودمان را انجام دهیم.

به هرحال باید به انتظار نشست که تیمهای استان این هفته مقابل حریفان خود به چه نتایجی دست پیدا می کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد