دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۸۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
در پایان آخرین روز نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک از شرکت برق منطقه ای خوزستان تجلیل به عمل آمد .
به گزارش بدر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، تندیس حضوردر نمایشگاه مدیریت بحران، محیط زیست و صنعت پاک استان توسط اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان بخاطر حضور موفق به این شرکت اهداء گردید .

همچنین در طول برپایی چند روزه این نمایشگاه سیاحی معاون عمرانی ، خبیرمعاون سیاسی  واجتماعی ، عالمی نیسی معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی و بالدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان ، دکتر قبادیان مشاور معاون پژوهش و فن آوری وزیر علوم وتحقیقات فن آوری ،فرمانداران ، بخشداران ومدیران کل دستگاههای اجرایی استان وعموم مردم از غرفه برق منطقه ای خوزستان  بازدید نمودند .

دراین بازدید ها  مسوولان درجریان فعالیت های برجسته این شرکت در راستای ایجاد زیرساختهای امنیت ورفاه اجتماعی با استفاده از توانمندیهای این صنعت، گسترش سرمایه گذاری های خارجی در استان ، آگاهی رسانی جهت ترویج استفاده از انرژی های پاک وتجدید پذیر، کاهش آلودگی های زیست محیطی وآمادگی های لازم در شرایط مقابله با بحران قرارگرفتند.

وضمن قدردانی از تلاشها ونتایج بدست آمده در تامین برق مطمئن وپایدار منطقه باوجود گرمای طاقت فرسای خوزستان ، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری وحمایت از شرکت برق منطقه ای خوزستان بویژه در زمینه توسعه و احداث نیروگاههای بادی و خورشیدی که سبب اشتغال زایی و بالا رفتن سطح دانش فنی متخصصان این علم می گردد ، اعلام نمودند . 

لازم بذکر است مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان با حضور در نمایشگاه  و بازدید از غرفه شرکت و دیگر دستگاههای اجرایی و شرکت ها از آخرین دستاوردهای صنایع و علوم در حفظ محیط زیست و مدیریت بحران آگاهی یافت و به سوالات مختلف خبرنگاران در خصوص صنعت برق استان پاسخ داد .

همچنین کارشناسان مدیریت بحران و پدافند غیرعامل ، دفتر مدیریت انرژی و دفتر تحقیقات و استانداردهای این شرکت در طول برگزاری این نمایشگاه به سوالات بازدید کنندگان پاسخ دادند و در این مدت نیز مسابقاتی با موضوع مدیریت بحران برای شرکت کنندگان برگزارشد  و به برندگان آن هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

گفتنی است غرفه شرکت برق منطقه ای خوزستان با همکاری مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ، روابط عمومی ، دفتر مدیریت انرژی و دفتر تحقیقات واستانداردها معاونت برنامه ریزی وتحقیقات این شرکت ازتاریخ 19 تا 22 مهرماه از ساعت 10 تا 18  برای بازدید علاقمندان برپا بود .

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد