دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۸۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴
در راستای ارتقاء سطح سواد سلامت جامعه و استفاده از ظرفیت رسانه ها و اطلاع رسانی سلامت از منظر هنر و فرهنگ، امروز 25 مهر 94، دکتر اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه به همراه معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مدیر فرهنگی و مدیر روابط عمومی دانشگاه با مهندس همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان دیدار کردند.

به گزارش بدرپرس، دکتر اسماعیل ایدنی در این دیدار بر لزوم تعميق همكاري هاي في مابين اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان و دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز تاکید کرد.

ایدنی ادامه داد: استفاده از ظرفيت كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد در ارتقاء سلامت و آموزش موضوعات خود مراقبتي به عموم مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که نیازمند برنامه ریزی و همکاری مستمر حوزه بهداشت و درمان استان با ادارات ارشاد اسلامی در کل استان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در ادامه به استفاده از ظرفيت بالاي هنرمندان استاني در پيشبرد اهداف حوزه فرهنگي و هنري دانشگاه اشاره کرد و گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بواسطه ارتباط تنگاتنگ با هنرمندان، اصحاب رسانه و متولیان هنر و فرهنگ می تواند نقش موثری در زمینه فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به آحاد جامعه در حوزه سلامت ایفا نماید.
 
ایدنی در پایان گفت: نگاه به توليت فرهنگ در اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و توليت سلامت در دانشگاه علوم پزشكي اهواز باید به گونه ای باشد تا زمینه ايجاد هم افزايي بيشينه در نيل به اهداف ترسيم شده در حوزه هاي فرهنگ و سلامت را فراهم آید.
 
مهندس همايون قنواتي مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان نیز در این دیدار از اجرای برنامه تحول نظام سلامت به عنوان یکی از بزرگترین خدمات دولت یاد کرد و بر تدوين و انعقاد تفاهم نامه همكاري مشترك با اقتباس از تفاهم نامه منعقدشده في مابين وزارت بهداشت و وزارت فرهنگ و ارشاد تاکید کرد.

وی همچنین خواستار اجراي برنامه هاي مشترك فرهنگي و هنري بين دو سازمان و استفاده حداكثري از ظرفيت هاي موجود از جمله مسابقات و جشنواره هاي متعدد و نمايشگاه بزرگ كتاب شد.

دکتر ساسان موگهی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز در این دیدار، بر ارتباط بیشتر کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه با حوزه های تخصصی مربوطه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای تروج فرهنگ خود مراقبتی در بین اقشار جامعه و حمایت بیشتر از فعالیت های هنری دانشجویان تاکید کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد