دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۸۷۱۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۳
دو کلاهبردار 132 میلیارد ریالی در شهرستان اهواز دستگیر شدند
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: بدنبال ارجاع دستور نیابت قضائی صادره از دادسرای استان اصفهان  و دستور قاضی شعبه 19 ویژه نیابت دادسرای اهواز به کلانتری 14 کلانشهر اهواز مبنی بر جلب دو کلاهبردار (زن و مرد)، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این کلانتری قرار گرفت. 


سرهنگ سید محمد صالحی با توجه به اهمیت موضوع و به منظور جلوگیری از ادامه فعالیت مجرمانه و کلاهبرداری متهمان افزود رئیس کلانتری 14 اهواز با تشکیل تیمی مجرب شناسایی و دستگیری دو کلاهبردار را در سطح حوزه استحفاظی خود آغاز کرد. 


وی بیان داشت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد دو کلاهبردار، در قالب شرکت با عنوان خرید و فروش حواله خارجی و صدور چک بلامحل، از چهار نفر به مبلغ 132 میلیارد و 760 میلیون ریال از استان های خوزستان و اصفهان کلاهبرداری کرده اند و تحت تعقیب مراجع قضائی هستند. 


جانشین فرمانده انتظامی خوزستان افزود: ماموران با انجام تحقیقات و بررسی های تکمیلی پس از شناسایی مخفیگاه متهمان، آنها را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند. 


سرهنگ صالحی با اشاره به اینکه متهمان زن و شوهر بودند، تصریح کرد: در بازجویی های فنی پلیس، متهمان به کلاهبرداری این مبلغ با استفاده از اعتماد سازی و صدور چک های بلامحل اعتراف کردند، که در این زمینه تعداد چهار نفر مالباخته با مراجعه به کلانتری آنها را شناسایی کردند. 


جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد