دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۸۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
گیر مظلومی به فخرالدینی، خبرهایی از درگیری استقلالی ها به گوش رسیده که حاکی از درگیری بین دو بازیکن استقلال است.
بازیکنان استقلال که باورشان نمی شد گل مساوی را در دقیقه ۹۵ بازی دریافت کرده اند، پس از پایان بازی عصبی بودند.
 
به نظر می رسید پرویز مظلومی هم ناراحت است و می خواهد بازیکنان را مورد نوازش قرار دهد اما پرویز ترجیح داد چیزی به بازیکنان نگوید و تنها از میلاد فخرالدینی گلایه کرد.
 
او رو به این بازیکن گفت: «نمی شد آن توپ آخر را لو نمی دادی؟ همان توپی که رفت و تبدیل به گل شد. ما در موقعیتی بودیم که باید توپ را حفظ می کردیم...»
 
البته این همه ماجرا نیست. گفته می شود میثم مجیدی از دید برخی بازیکنان استقلال به عنوان عامل اصلی گل خوردن استقلال، مورد لطف حنیف عمران زاده در رختکن قرار گرفته است.
 
عمران زاده که پس از پایان بازی به شدت ناراحت بود، به محض ورود به رختکن به مجیدی اعتراض می کند و مجیدی نیز با الفاظ رکیک پاسخ عمران زاده را می دهد. این درگیری با دخالت بازیکنان و کادر فنی پایان می یابد و البته ختم به خیر می شود.
 
مظلومی پیش از ترک ورزشگاه با تایید عصبانیت بازیکنان تیمش گفت: «این هم از اتفاقات فوتبال است. نمی شود به بازیکنان استقلال اشکالی گرفت. همه با تمام وجود بازی کردند ولی می شد ما برنده باشیم. حیف که برد در آن ثانیه ها از دستمان پرید.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد