دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۸۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
با انعکاس این خبر موجی از نگرانی در محافل رسانه ای و اجتماعی ایجاد شده است و همگان منتظر واکنش صحیح و درست مقتدایی استاندار خوزستان هستند


به گزارش بدر پرس ، شنیده های جدی حاکی از انتصاب اسماعیل ارزانی بیرگانی فرماندار اهواز به عنوان فرماندار شیراز یا معاونت استانداری فارس است.
  ارزانی در مدت فرمانداری اهواز خدمات خوب و شایسته ای را به شهر عرضه داشته است.فضای عمومی و امنیت شهر اهواز در دوران فرمانداری ارزانی به سرعت رشد کرده و خدمات ارزنده ای ارائه شده است.
انتقال بنکداران از هسته مرکزی شهر و جلسات متناوب با صنعتگران و رسیدگی به معضلات شهری و....کارنامه ارزانی را نزد مردم اهواز درخشان نموده است.
با انعکاس این خبر موجی از نگرانی در محافل رسانه ای و اجتماعی ایجاد شده است و همگان منتظر واکنش صحیح و درست مقتدایی استاندار خوزستان هستند.
در حالیکه استان خوزستان اینروزها درگیر روزهای حساسی است این نوع خروج نخبگان منافع استان را به خطر می اندازد.
اما مطمئناً مقتدایی استاندار محبوب خوزستان جلوی این انتقالات اشتباه را خواهد گرفت.وقت آن رسیده که استاندار یکبار برای همیشه جلوی این خروج های اشتباه را گرفته و سد کند.
اسماعیل ارزانی بیرگانی (زاده ۱۳۳۶ اهواز) سیاست‌مدار و حقوق‌دان ، که هم‌اکنون به‌عنوان فرماندار شهرستان اهواز فعالیت می‌کند. وی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه چمران اهواز می‌باشد.

ارزانی ، از فرمانده‌های پیشین سپاه پاسداران در طول جنگ ایران و عراق بود،که سابقه فرمانداری شهرستان شیراز و شهرداری شیراز، همچنین فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان، شهرستان یاسوج و شهرستان بویراحمد را در کارنامه خود دارا می‌باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد