دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۹۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲
معاون غذا و دارو دانشگاه :
دکتر حسین برزگر معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ارائه خدمات دارویی به زائرین حسینی به صورت شبانه روزی در پایگاه های بهداشت و درمان مستقر در مرز چذابه خبر داد.
دکتر حسین برزگر معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ارائه خدمات دارویی به زائرین حسینی به صورت شبانه روزی در پایگاه های بهداشت و درمان مستقر در مرز چذابه خبر داد و افزود: درصدد هستیم امسال در ایام اربعین حسینی و تردد زائران اباعبدالله الحسین (ع) با همکاری و مشارکت شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های حمیدیه، سوسنگرد، هویزه، بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، انجمن داروسازان خوزستان، جامعه داروسازی و شرکت های پخش دارویی استان، برنامه های منظم و گسترده ای در زمینه تامین دارو و ارئه خدمات دارویی انجام دهیم.

وی افزود: ارائه داروهای خوراکی سرپایی در بیماری هایی همچون اسهال، معاینات مامایی، پذیرش و معاینه زنان باردار، تهیه محیط کشت برای آزمایش های لازم از سموم و مواد گندزدا و همچنین تهیه واکسن های مورد نیاز از جمله دیگر خدماتی است که در پایانه مرزی چذابه توسط دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به زوار حسینی ارائه خواهد شد.

برزگر در پایان گفت: داروهای سرماخوردگی، آنفلوآنزا، وبا، مکمل های تقویتی، گوارشی و غیره به صورت رایگان به زائرین اربعین حسینی در مرز چذابه ارائه می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد