دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      عیدباستانی نوروز 99بر همگان مبارک باد      سال 1399 سال جهش تولید در کشور      
کد خبر: ۹۳۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳
لیگ برتر پینگ پنگ باشگاههای کشور
سرمربی تیم پینگ پنگ پتروشیمی بندرامام تغییر کرد.
سرمربی تیم پینگ پنگ پتروشیمی بندرامام تغییر کرد.
مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام با بیان اینکه پیمان حسنی دیگر سمتی درتیم پینگ پنگ این باشگاه سمتی ندارد،گفت:خسرو فرهادی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شده است و هدایت تیم پتروشیمی بندرامام را درفصل آینده لیگ برتر باشگاههای کشور برعهده خواهد داشت.
شاپوریاوری با اشاره به اینکه فرهادی چندین سال به عنوان مدیر فنی تیم پینگ پنگ پتروشیمی بندرامام فعالیت داشته است،به خبرنگار ورزشی بدرپرس گفت:وی از تجربه وشناخت خوبی از شرایط تیم ولیگ برخوردار است و به کسب نتیجه توسط این مربی بسیار امیداور هستیم.
وی با تقدیر از عملکرد پیمان حسنی درمدت حضورش درباشگاه پتروشیمی بندرامام گفت:حسنی زحمات بسیاری برای باشگاه کشیده است که جا دارد از تلاشهای وی تشکر کنم.
مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام ازقطعی شدن حضور افشین نوروزی ونیما عالیمان درتیم پینگ پنگ این باشگاه خبرداد وافزود:قرارداد این بازیکنان در48 ساعت آینده درفدراسیون پینگ پنگ به ثبت می رسد.
یاوری با اشاره به اینکه بدنبال حضور 2 بازیکن بومی درتیم پتروشیمی بندرامام نیز هستیم،گفت:با حامد باشت باوی به توافق دست یافتیم و سروش امیری نیا را نیز درصورت بازگشت به کشورمان را نیز به خدمت خواهیم کرد.
وی گفت:مهران احدی وعارف احمدی فر دیگر نفراتی هستند که به دنبال جذب آنها هستیم.
لیگ برتر پینگ پنگ باشگاههای کشور از نهم آذرماه با حضور 6 تیم آغاز می شود که تیم پتروشیمی بندرامام درهفته نخست به مصاف تیم رعد پدافند هوایی خاتم الانبیا می رود.
پیمان حسنی از سال 76 هدایت تیم پینگ پنگ پتروشیمی بندرامام را برعهده داشت و موفقیت‌های زیادی همراه با این تیم کسب کرد.
پالایش وپخش آبادان دیگر نماینده خوزستان در لیگ برتر پینگ پنگ باشگاههای کشور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد