دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۹۴۷۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
مسابقات قوی ترین مردان منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) برای نخستین بار در بین بنادر کشور در این مجتمع بزرگ بندری برگزار و از نفرات برتر این رقابت ها تقدیر شد.

به گزارش بدر پرس مسابقات قوی ترین مردان منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) برای نخستین بار در بین بنادر کشور در این مجتمع بزرگ بندری برگزار و از نفرات برتر این رقابت ها تقدیر شد.
نائب رئیس کمیته ورزش و معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، با اشاره به  گسترش فعالیت های ورزشی در بخش های قهرمانی و همگانی بین کارکنان و خانواده های آنان، اظهار داشت: به پیشنهاد هیأت بدنسازی کمیته ورزش این اداره کل  و با توجه به آمادگی کارکنان ورزشکار این رشته، نخستین دوره ی مسابقات  قوی ترین مردان با حضور  11 ورزشکار در 5 آیتم سرعتی و قدرتی  برگزار گردید.
سید علی سیاوش در ادامه افزود: طی این مسابقات، کارکنان ورزشکار  در این آیتم ها  که مشتمل بر  حمل و جابجایی  اجسام بسیار سنگین  بود،  به رقابت پرداخته و در پایان به چهار نفر  که حائز رتبه های برتر  شدند، حکم قهرمانی، تندیس یادبود و جوایزی اهدا گردید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد