دو چيز را خداوند در اين جهان كيفر ميدهد : تعدي ، و ناسپاسي پدر و مادر . حضرت محمد (ص)      کسی در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.امام حسین(ع)      
کد خبر: ۹۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
استاندار خوزستان:
استاندار خوزستان گفت: این استان با داشتن امکانات محلی در حد ملی در حال خدمات‌رسانی است و این موضوع به‌خصوص در بخش راه‌ها، به‌خوبی دیده می‌شود.

به گزارش بدر پرس به نقل از مهر، عبدالحسن مقتدایی شامگاه یکشنبه در ششمین جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های خوزستان در فرمانداری شهرستان هفتکل اظهار کرد: خوشبختانه در خوزستان در دو سال گذشته با مانورهایی که در زمینه راه برگزار شده و با توجه به اینکه جمعیت پنج میلیون نفری در ایام نوروز وارد استان می‌شوند، این آمادگی در دستگاه‌ها و مردم ایجاد شده که پذیرای چنین جمعیتی باشند.

وی افزود: کاهش تلفات جاده‌ای، افتخار ولی بودن آن همچنان ناراحت کننده است. استان خوزستان با ظرفیت جاده‌های استانی در حال تحمل جاده‌های ملی است و باید مورد حمایت ملی قرار بگیرد. در حقیقت خوزستان با امکانات استانی در حال ارائه خدمات ملی به کشور است.

مقتدایی با اشاره به اینکه در خرمشهر ۱۱ پارکینگ با ظرفیت ۲۵ هزار خودرو برای اربعین مهیا شد، گفت: فرهنگ ترافیک شهروندی را یک سال و نیم است که در دستور کار قرار دادیم و یک هزار و ۵۰۰ نفر دهیار، بخشدار، فرماندار و شهردار آموزش ترافیکی دیدند. کارهای بسیار سنگینی در زمینه آموزش مسئولان انجام شده و اعتقاد داریم تا مجریان برای نظارت باید اول آموزش ببینند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در حال حاضر الزاماً حیات برخی شهرها به عبور کامیون، اتوبوس و سواری از درون آن شهر است. باید تخلفات را کمتر کنیم و به آموزش دانش آموزان در این زمینه تأکید بسیاری داریم.

وی بیان کرد: مردم باید بدانند که سطح توقعات خود را از دستگاه‌های اجرایی بالاتر ببرند و امروزه به شکلی فعالیت می‌کنیم که توقعات مردم در حد استاندارد بوده و کمتر از آن را نپذیرند.

مقتدایی عنوان کرد: سبک جدیدی را پایه‌گذاری کردیم که بسیاری از جلسات استانی را در شهرستان‌ها برگزار می‌کنیم. حفاظت کیفی کارون در سازمان آب و برق، حفظ آثار در محل خودش، اشتغال در اداره کار و این جلسه هم در هفتکل برگزار کردیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد