کمپین تبلیغاتی  غیر منطقی بانک صادرت

کمپین تبلیغاتی غیر منطقی بانک صادرت

امروز موضوع برندینگ و تبلیغات در صنعت بانکداری نیز به دلیل تغییر پارادایم موجود، دستخوش تغییراتی شده و در کنار اصل اهمیت تبلیغات برای موفقیت یک بانک یا نهاد پولی، چگونگی طراحی کمپین های تبلیغاتی نیز امروزه نیاز به ظرافت و خلاقیت ویژه ای دارد و ارائه دستاوردهای درخشان در تبلیغات در بازار امروز موسسات مالی و بانک ها از اهمیت دوچندانی برخوردار است.
زمان حضور روحانی درمجلس اعلام شد/جزئیات جلسه غیر علنی با وزیردفاع نعمتی در جمع خبرنگاران:

زمان حضور روحانی درمجلس اعلام شد/جزئیات جلسه غیر علنی با وزیردفاع

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: احتمالا رئیس‌جمهور پس از دیدار هیات دولت با مقام معظم رهبری در ۶ شهریورماه، برای پاسخ به سوال نمایندگان به مجلس می‌آید.
تایید رسمی ماهیگیری چینی‌ها در آب های ایران معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت:

تایید رسمی ماهیگیری چینی‌ها در آب های ایران

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: کشتی‌های چینی قرارداد رسمی اجاره بلند مدت برای ماهیگیری در عمق ۲۰۰ متری آبهای ایران در دریای عمان دارند.
استان در دست نامادريست، اين روزها سپري خواهند شد و تاريخ قضاوت خواهد كرد! نامه سرگشاده "سيد امير حمزه موسوي" به جوانان اصلاح طلب و اعتدال گراي خوزستان:

استان در دست نامادريست، اين روزها سپري خواهند شد و تاريخ قضاوت خواهد كرد!

سيد اميرحمزه موسوي، دبير حزب اعتدال و توسعه خوزستان و از اعضاي ارشد ستاد تبليغاتي دكتر روحاني در انتخاباتهاي رياست جمهوري سالهاي ٩٢ و ٩٦ در استان در نامه سرگشاده اي خطاب به فعالين سياسي جوان حامي دولت تدبير و اميد در خوزستان و ساير جوانان اصلاح طلب و اعتدال گراي استان نوشت
این وضعیت را پایان دهید رئیس ستاد روحانی در خوزستان با اشاره به وضعیت انتصابات در خوزستان:

این وضعیت را پایان دهید

از استاندار محترم خوزستان و تیم دولت در این استان موکدا خواستاریم از این انتصابات جمنایی و احمدی نژادی دست بردارد و با دست خود تدبیر و امید در این استان را خفه نکند.
ساده ترین روش کاهش مصرف برق روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز عنوان کرد:

ساده ترین روش کاهش مصرف برق

یکی از مهمترین مواردی که در منازل دیده میشود روشن نگهداشتن لوازم الکتریکی است که در مدار برق قرار داشته و در اثر روز اشکال فنی بوجود آمده در شبکه با وجود عدم استفاده, آسیب دیده اند
تلاش برای سازگاری با یک مسئله

تلاش برای سازگاری با یک مسئله

نشست یک روزه سازگاری با کم‌آبی با حضور دکتر حسام الدین آشنا رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک و دکتر اردکانیان وزیر نیرو روز سه‌شنبه 23 مرداد 1397 در محل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد
بازدید کارگروه نیازسنجی نیروی انسانی سازمان آب و برق خوزستان از شرکت آب جنوب شرق

بازدید کارگروه نیازسنجی نیروی انسانی سازمان آب و برق خوزستان از شرکت آب جنوب شرق

اعضای کارگروه نیازسنجی نیروی انسانی سازمان آب و برق خوزستان، به منظور بررسی نیاز نیروی انسانی بخش کارگری، از تأسیسات شرکت آب جنوب شرق بازدید کردند.
فاز اول و دوم پروژه GIS شرکت آب غدیر خوزستان تکمیل شد

فاز اول و دوم پروژه GIS شرکت آب غدیر خوزستان تکمیل شد

مدیرعامل شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب غدیر خوزستان از تکمیل شدن فاز اول و دوم پروژه GIS به دست کارشناسان این شرکت خبر داد.
ارتقاء سطح خدمت ارتباطی بر روی بستر  اینترانت شرکت ملی حفاری ایران

ارتقاء سطح خدمت ارتباطی بر روی بستر اینترانت شرکت ملی حفاری ایران

در راستای توسعه، بهسازی شبکه ارتباطی دکلهای حفاری و ارتقاء سطح امنیت تبادل اطلاعات در شبکه داخلی، با توجه به استقرار سامانه ارتباطی جدید ماهواره ای و افزایش قابلیتهای مدیریت پهنای باند، امکان ارایه پایدار سرویس های مورد تعهد به کارفرمایان و کاربران این شرکت بدون نیاز به اینترنت فراهم گردید
بسته رفاهی کارکنان قراردادی شرکت بزودی پرداخت می شود مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران :

بسته رفاهی کارکنان قراردادی شرکت بزودی پرداخت می شود

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: بسته رفاهی کارکنان قراردادی شرکت بر اساس دستور العمل وزارت نفت محاسبه و در قالب فیش های حقوقی ماهیانه پرداخت می شود
تيپ مشعل بنگستان واحد بهره برداري اهواز 2 ساخت، نصب و راه اندازي شد با هدف حفظ محيط زيست؛

تيپ مشعل بنگستان واحد بهره برداري اهواز 2 ساخت، نصب و راه اندازي شد

رئيس اداره نگهداري و تعميرات خطوط لوله شركت بهره برداري نفت و گاز كارون گفت: با هدف حفظ محيط زيست و كاهش آلاينده ها، تيپ مشعل بنگستان واحد بهره برداري اهواز 2 ساخت، نصب و راه اندازي شد
پاسخگو کردن دستگاهها کمک رسانه ها را می طلبد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

پاسخگو کردن دستگاهها کمک رسانه ها را می طلبد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از دستگاههای اجرایی خواسته است تا اسناد عادی را به شهروندان عرضه کنند، بنابراین برای پاسخگو کردن نهادها رسانه ها باید کمک کنند.
ملت ایران بن‌بست ندارد/امروز جهاد واقعی مبارزه با فقر وبیکاری است محسن رضایی:

ملت ایران بن‌بست ندارد/امروز جهاد واقعی مبارزه با فقر وبیکاری است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برای انقلاب و ملت ایران بن‌بست وجود ندارد، تاکید کرد: امروز جهاد واقعی، مبارزه با فقر و بیکاری است.
افتتاح دو پروژه‌ شهری تا پایان شهریور ماه شهردار تهران خبرداد:

افتتاح دو پروژه‌ شهری تا پایان شهریور ماه

شهردار تهران در بازدید صبحگاهی از چند پروژه شهری از اتصال بزرگراه صیاد شیرازی به بزرگراه ارتش تا 31 شهریور ماه خبر داد و درباره تعیین تکلیف مدیرعامل بانک شهر نیز توضیحاتی ارایه کرد.
نگران تحریم های خارجی نیستیم تمام نگرانی ما از تحریم های داخلی است هشدار مدیرعامل فولاد خوزستان :

نگران تحریم های خارجی نیستیم تمام نگرانی ما از تحریم های داخلی است

محمد کشانی مدیرعامل فولاد خوزستان با انتقاد شدید از وضعیت بوجود آمده در بازار فولاد کشور و برخی تصمیمات غیر کارشناسی گفت: حدود دو ماه است که قیمت دستوری ایجاد شده که این شرایط موجب کاهش صادرات و عرضه بیشتر در بورس شده بطوریکه این شرکت عرضه محصولات خود را در بورس دو برابر کرده است
بانوان ملی پوش کبدی ایران عازم  جاکارتا شدند

بانوان ملی پوش کبدی ایران عازم جاکارتا شدند

به گزارش بدرپرس و به نقل از روابط عمومی، بانوان ملی پوش کبدی ایران شب گذشته همراه با تیم ملی کبدی مردان ایران و چند رشته ورزشی دیگر در قالب اولین کاروان ورزش ایران به جاکارتا سفر کرد.
تیم ملی کبدی مردان ایران به منظور شرکت در بازیهای آسیایی به جاکارتا سفر کرد.

تیم ملی کبدی مردان ایران به منظور شرکت در بازیهای آسیایی به جاکارتا سفر کرد.

به گزارش بدرپرس به نقل از روابط عمومی، تیم ملی کبدی مردان ایران پس از پشت سر گذاشتن 7 ماه اردوهای آماده سازی مستمر و متنوع به منظور حضوری شایسته در بازیهای آسیایی شب گذشته به جاکارتا اندونزی سفر کرد.
298 دستگاه کلیدگازی در شبکه برق کلانشهر اهوازنصب شد برق اهواز خبر داد:

298 دستگاه کلیدگازی در شبکه برق کلانشهر اهوازنصب شد

به گزارش بدرپرس مدیرعامل برق اهواز: بمنظورافزایش قدرت مانور وکاهش خاموشی در سطح شبکه، تعداد298کلیدگازی با اعتباری بالغ بر38میلیارد ریال درنقاط مختلف شبکه برق اهوازنصب شد.
ابتکار بانک ملت در مراسم تجلیل از خبرنگار

ابتکار بانک ملت در مراسم تجلیل از خبرنگار

به گزارش بدرپرس : با تاکید مدیرعامل بانک ملت در مراسم تجلیل از روز خبرنگار و به واسطه تقدیر از زحمات این قشر تسهیلات 5 میلیون تومانی به صورت قرض الحسنه برای 20 نفر و کارت تسهیلات 20 میلیون تومانی با نرخ سود 18 درصد برای 30 نفر از خبرنگاران در نظر گرفته شده که به صورت قرعه کشی به برندگان اعطا شد