مجلس ترک خدمت مدیران بازنشسته وزارت نفت را پیگیری می‌کند عضو کمیسیون انرژی گفت:

مجلس ترک خدمت مدیران بازنشسته وزارت نفت را پیگیری می‌کند

کمیسیون ترک خدمت داوطلبانه مدیران بازنشسته وزارت نفت را پیگیری می کند،دیوان محاسبات، سازمان بازرسی نیز بر اجرای دقیق قانون منع به کارگیری بازنشستگان نظارت دقیق دارند.
CFT بهانه‌ها برای عدم همکاری مالی از بین می‌برد رئیس دفتر رئیس‌جمهور:

CFT بهانه‌ها برای عدم همکاری مالی از بین می‌برد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: با تصویب لایحه الحاق ایران به CFT، یکی از اصلی‌ترین بهانه‌ها برای عدم همکاری مالی با جمهوری اسلامی در سطح جهانی از میان برداشته شد
ملی گرایی افراطی تهدیدی برای آینده آمریکا است وزیر خارجه اسبق آمریکا:

ملی گرایی افراطی تهدیدی برای آینده آمریکا است

«مادلین آلبرایت» وزیر امور خارجه اسبق آمریکا روز یکشنبه در گفت وگو با شبکه خبری سی‌ان‌ان، با اشاره به سیاست‌های دولت کنونی این کشور در نفی همگرایی جهانی، «میهن‌شیفتگی» یا ملی گرایی افراطی را تهدیدی برای آینده آمریکا دانست.
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران پیشنهاد کرد:

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران پیشنهاد کرد:

سه راهکار به‌ منظور اجرای بهتر سیاست‌های جدید ارزی بانک مرکزی
تکذیب ادعای ارائه اطلاعات صرافی ها در قالب FATF به طرف خارجی از سوی وزارت اقتصاد

تکذیب ادعای ارائه اطلاعات صرافی ها در قالب FATF به طرف خارجی از سوی وزارت اقتصاد

مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای به ادعای برخی رسانه ها پیرامون ارائه اطلاعات صرافی ها به طرف خارجی و طرح برخی شبهات واکنش نشان داده و آن را کذب محض خواند.
ایران رئیس کنفرانس اعضای معاهده جهانی مقابله با دخانیات شد

ایران رئیس کنفرانس اعضای معاهده جهانی مقابله با دخانیات شد

بنا به تصمیم کشورهای عضو معاهده جهانی مقابله با دخانیات در ژنو، جمهوری اسلامی ایران به عنوان رئیس نهمین کنفرانس دولت های عضو این معاهده انتخاب شد.
تهران را در حد یک شهر تنزل ندهید شهردار پایتخت:

تهران را در حد یک شهر تنزل ندهید

شهردار پایتخت با بیان اینکه تهران نماد ملی همگرایی ایرانیان است و اگر به این نکته توجه کنیم نه تنها تهران بلکه ایران از آسیب های تفرقه نجات می یابد گفت: کسانی که تهران را در حد یک شهر تنزل می دهند به این شهر خدمت نمی کنند و معنی پایتخت را نمی فهمند.
خوزستان 19 سال است که با خشکسالی هیدرولوژیکی مواجه است مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در اولین سمینار ملی مدیریت منابع آب و سازگاری با خشکسالی؛

خوزستان 19 سال است که با خشکسالی هیدرولوژیکی مواجه است

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: در حال حاضر ۱۹ سال است که در حوضه‌های پنجگانه کارون، دز، کرخه، مارون و رودخانه زهره با خشکسالی هیدرولوژیکی مواجه هستیم که شاخص آن میزان آورد آبی است که پشت مخازن سدها نگهداری می‌شود.
چند نرخی بودن ارز بلای جان اقتصاد شده است

چند نرخی بودن ارز بلای جان اقتصاد شده است

یک کارشناس با اشاره به این که چند نرخی بودن ارز بلای جان اقتصاد است گفت: قیمت رانتی دلار ۴۲۰۰ تومانی به هیچ وجه به نفع طبقه ضعیف جامعه تمام نمی شود و سه نرخی بودن قیمت ارز فقط به کام سودجویان و رانت‌ خواران است.
60 عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشکی در نیمه نخست سال با تلاش شبانه روزی کارکنان سختکوش ترابری شرکت ملی حفاری ایران محقق شد:

60 عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشکی در نیمه نخست سال

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران از تحقق 60 عملیات جابجایی دستگاه های حفاری خشکی در نیمه نخست امسال در محورهای مناطق نفتخیز کشور خبر داد
شکستگی خط لوله انتقال آب 1700 میلیمتری منصوری1 ترمیم شد مدیرعامل شرکت آب جنوب شرق خوزستان:

شکستگی خط لوله انتقال آب 1700 میلیمتری منصوری1 ترمیم شد

مدیرعامل شرکت آب جنوب شرق از ترمیم شکستگی خط لوله انتقال 1700 میلیمتری منصوری 1 به بندر امام خمینی (ره) خبر داد.
دستگاه حفاری 70 فتح نخستین دکل سبز شرکت ملی حفاری ایران شناخته شد در نتیجه تلاش جمعی و خود جوش کارکنان دوستدار محیط زیست:

دستگاه حفاری 70 فتح نخستین دکل سبز شرکت ملی حفاری ایران شناخته شد

دستگاه حفاری 70 فتح ناوگان شرکت ملی حفاری ایران در نتیجه تلاش جمعی و خود جوش کارکنان دوستدار محیط زیست این دستگاه به عنوان نخستین دکل سبز شرکت شناخته شد
نشست پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌های نفت گچساران برگزار شد با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب؛

نشست پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌های نفت گچساران برگزار شد

جلسه پیش بینی بهره دهی چاه های نفت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با حضور مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب برگزار شد .
تشکیل اولین جلسه شورای بانوان برق اهواز مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به ضرورت تشکیل شورای بانوان بیان داشت:

تشکیل اولین جلسه شورای بانوان برق اهواز

مدیرعامل این شرکت با اشاره به ضرورت تشکیل شورای بانوان بیان داشت: ایجاد زمینه های مناسب بکارگیری دانش و تجربه و همچنین مشارکت کارکنان در برنامه ریزیهای سازمانها عامل موفقیت و تحقق چشم انداز است لذا تشکيل شوراي بانوان با همين هدف در شرکت تشکيل شده است.
120 دقیقه تماشایی در ورزشگاه امام رضا؛

120 دقیقه تماشایی در ورزشگاه امام رضا؛

پدیده۳ - فولاد۲؛ بکوب بکوب تا صعود
نتایج هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران

نتایج هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران

انتخابات در 36 شعبه اخذ رای برگزار شد و اسامی منتخبان هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران اعلام ش
کدام جمله دیروز رهبرانقلاب، اشک حاج قاسم را درآورد؟

کدام جمله دیروز رهبرانقلاب، اشک حاج قاسم را درآورد؟

اشک "حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه" دیروز در رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی صدهزار نفره در ورزشگاه آزادی، مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.
پیام تسلیت وزیر بهداشت به مناسبت درگذشت دکتر

پیام تسلیت وزیر بهداشت به مناسبت درگذشت دکتر "کیوان مزدا" جراح نیکوکار:

جراحی که هیچ‌گاه هموطنان خود را از یاد نبرد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی در گذشت دکتر "کیوان مزدا" جراح نیکوکار را تسلیت گفت